מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  נעים להכיר – פז בטיחות הון אנושי

  חברת פז הון אנושי, הבת של פז בטיחות, עוסקת בהשמת ממוני בטיחות בתעשייה, במטרה לתת פתרון גם למפעל וגם לממונה הבטיחות בעניין מציאת עבודה והתאמה במשרה.

  פז בטיחות חברת האם הנה חברה העוסקת בייעוץ והשמת עובדים בתעשייה ובמשק כולו. החברה הוקמה בשנת 2015 ומעסיקה כיום 20 עובדים תחת ניהולה.

  ממוני בטיחות רבים מתקשים במציאת עבודה בגלל חוסר ידע או הכשרות נדרשות ובדיוק לשם כך אנחנו קיימים!

  פז בטיחות הון אנושי תלווה את הנהלת המפעל הדורשת ממונה בטיחות בשיתוף מלא עם הממונה המיועד, מרגע פנית הממונה אלינו ועד הטמעה מלאה של תפקידו במפעל.

  הון אנושי מקצועי ואיכותי:

  אנו מתחייבים למצוא ולספק לכם את ממונה הבטיחות המתאים ביותר, שיישאר אתכם לאורך זמן ויתפתח יחד עם הארגון. מפעלים כיום מתקשים למצוא את הממונה המתאים לצרכים הדרושים להם. לעיתים הממונה צעיר מידי או לא מנוסה או שאין לו את כל ההכשרות הנדרשות כדי לתת מענה מתאים לצרכי המפעל.

  היתרונות שלנו:

  • מתחייבים למצוא לכל ממונה בטיחות משרה מתאימה.
  • ניסיון רב שנים בניהול והשמת עובדים בתעשייה.
  • מקצועיים בתחומי הבטיחות והכשרות הבטיחות.
  • ליווי המפעל וממונה הבטיחות עד להתאמה מלאה.
  • בעלי הסמכה לכל ההדרכות הנדרשות במפעל.
  • יכולת ניהול תכנית הדרכה שנתית מלאה.
  • מומחים בהתאמה מלאה של ממונה הבטיחות עבורכם.
  • מחירים הוגנים.

  כיצד יתבצע הליך ההשמה:

  • ראיונות והתאמות באמצעות בחינה וביצוע הכשרות נדרשות.
  • ליווי אישי ומקצועי והטמעה מלאה בתפקיד.

   פז הון אנושי – איך הכל התחיל ?

  "עד לפני מספר שנים הייתי משדך ממוני בטיחות למפעלים ולמנהלים בתעשייה שחיפשו ממונה בטיחות עבור המפעל בהם הם עובדים, וכך עשיתי, הייתי שדכן שמתווך בין ממוני בטיחות שחיפשו מקום עבודה כשכירים למפעלים שנדרשו להעסיק ממונה בטיחות במשרה מלאה, וכך פעלתי במשך מספר שנים ברציפות, הקולגות שלי לעבודה היו פונים אליי שאמצא להם ממונה בטיחות ואני בחריצות רבה ומרצון טוב הייתי מוצא להם את הממונה המתאים. ולפני שנה זה קרה, הגעתי לתובנה שיש צורך חזק ומהותי של ארגונים שונים ומפעלים למצוא את האחד המתאים לשמש כממונה הבטיחות.

  מתוך תובנה זו החלטתי להקים חברה שעוסקת בהשמת ממוני בטיחות לארגונים ומפעלים הזקוקים לבעלי משרה זו כדרישה שהיא על פי חוק. לקחתי את התובנה הזו כמה צעדים קדימה, והיום אני בעלים של חברה שנותנת שרותי השמה לממוני בטיחות במפעלים הנדרשים לכך על פי חוק.

  כיום אני ממנף את זה וגם מעניק למפעלים ערך מוסף בכך שאני מתחייב באופן אישי ללוות את ממונה הבטיחות בתפקודים שלו עד שאני מוודא שישנה התאמה ותיאום ציפיות מלאים לשביעות רצון שני הצדדים, המפעלים מצד אחד שצריכים למנות ממונה בטיחות ומצד שני ממוני הבטיחות שהליך ההשמה שלהם באותם מפעלים זוכה לליווי ופיקוח צמוד שלי, כבעל ניסיון והכשרה בתחום.

  החברה שהוקמה נקראת ״פז הון אנושי בע״מ״ וההתמחות שלה היא במציאת ממונה בטיחות המתאים לצרכי המפעל כשכל הליווי מתבצע יחד אתי כמנכ״ל החברה. פז הון אנושי: 0522666499 נדב מנכ"ל ובעלים.

  ניתן, ורצוי, מכל הלב לפנות אליי בכל שאלה להתייעצות ובכל העולה והקשור בהיבטי דרישות חוק ותקנה לעניין חובות המעסיק בעניין הרגולציה הקיימת בעולם הבטיחות בישראל.

  מנכ”ל החברה - נדב

  שירות אדיב ומקצועי

  התאמה מדוייקת

  אמינות ושקיפות מלאה

  מקצועיות

  מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   מיהו ממונה הבטיחות?

   ממונה בטיחות הוא מי שעבר/ה קורס של ממונה בטיחות בתעשייה. קורס בן 10 חודשים לערך, של יום בשבוע לימודים בדרך כלל. מי שמורשה לבצע את הקורס הוא הנדסאי או מהנדס עם רקע וניסיון של 3 שנים בתפקידו. כמובן גם שישנם חריגים בעלי מקצועות שונים שקיבלו את אישורו של מפקח העבודה הראשי, שיכולים לבצע את הקורס. הקורס מכשיר את ממונה הבטיחות לבצע את תפקידו כבעל מקצוע הנובע מדרישת חוק. ממונה בטיחות לומד בקורס ובהעמקה על מגוון נושאים רחב הקשור בבטיחות כגון: בטיחות בתהליכים מסוכנים, ריתוך, מכונות, חומרים מסוכנים, בטיחות בבניה, בטיחות בחקלאות, בטיחות במפעלים כימיים, בטיחות בהפעלת מלגזה, בטיחות בהפעלת עגורנים(מנופים), בטיחות בתהליכים בהם קיימת השפעת קרינה מייננת ושלא מייננת, בטיחות בהלחמות במפעלי אלקטרוניקה, בטיחות במחסנים בהם מבצעים ניטול ידני והרמת משאות בתדירות חוזרת ונשנית.

   דילוג לתוכן