מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  דרושים ממוני בטיחות מקצועיים ואיכותיים

  בימינו, בכל תחום הבניה דרושים ממוני בטיחות אחראים ומקצועיים שיוכלו לשמור על מערך הבטיחות במקום, מה שימנע טעויות אנוש טראגיות, ישמר הון אנושי איכותי בעבודה ויתרה מכך, יספק לחברת הבניה את האישור לתחילת ביצוע פרויקטים מסוימים, לדוגמה, בשביל לאשר תחילת פרויקט בניה חדש צריך למצוא ממונה בטיחות

  דרוש ממונה בטיחות בענף הבנייה

  במדינה שלנו, לה מחסור חמור בדירות, ענף הבניה נחשב לאחד הענפים המתפתחים ביותר, שככל שעובר הזמן מאושרים על ידי הממשלה יותר ויותר פרויקטים לבניה. מה שיוצר גם דרישה לממונה בטיחות בבניה. אחד, שידע לבצע את עבודתו על הצד הטוב והמקצועי ביותר ולפקח על מספר פרמטרים שונים, כגון:

  פיקוח על הבטיחות בעבודה 

  מעבר לכך שממונה בטיחות בענף הבנייה צריך לוודא ביצוע עבודה מקצועית עם הגורמים הפועלים בשטח, מה שחשוב עוד יותר זה להיות הגורם המקשר בין מנהלי העבודה לעובדים עצמם וליידע את המנהלי הפרויקט על כל דבר מסכן חיים, להתריע את עובדי המקום בנוגע למפגע הבטיחותי, ולנסות להסירו במהירות האפשרית.

  ממונה בטיחות שכר

  עבודה כממונה בטיחות ועוד בהכרח כממונה בטיחות בעל ניסיון, המועסק בחברות גדולות ומתקדמות, תשתלם בצורה מובהקת ותעניק לממונה הבטיחות שכר של 15 – 20 אלף שח בחודש. ממונה בטיחות מתחיל, יתחיל את עבודתו החל מ12-15 אלף שח מדי חודש. חשוב לזכור גם שהשכר תלוי בסוג הפרויקטים, בשעות העבודה ובמקום העבודה. 

  פז הון אנושי – דרושים ממוני בטיחות  

  אם אתם מחפשים עבודה בתור ממונה בטיחות, הרי שמקומכם איתנו.  פז הון אנושי היא חברה שההתמחות שלה היא במציאת ממונה בטיחות המתאים לצרכי המפעל כשכל הליווי מתבצע יחד אתי כמנכ״ל החברה. פז הון אנושי: 0522666499 נדב מנכ"ל ובעלים.

  מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   דילוג לתוכן