מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  דרוש ממונה בטיחות בענף הבנייה

  בכל יום בישראל דרוש ממונה בטיחות בענף הבניה שכן, ענף הבניה בארץ מתרחב והדרישה לבנייה חדשה עולה ועולה בכל פעם, מה שמאפשר לקבלנים וחברות בניה רבות להרחיב את מערך הפרויקטים שלהם ולחפש עובדים נוספים שיצטרפו לצוותים שבמקום. ממונה בטיחות הוא מקצוע חשוב שבלעדיו, לשום פרויקט בניה לא יהיה אישור לפעול כי הרי שממונה הבטיחות חייב לאשר את תנאי העבודה במקום העבודה בכל יום מחדש.

  מיהו ממונה בטיחות בענף הבנייה?

  מכיוון שכל פרויקט בניה דורש בתוכו שינויים רבים, לעיתים שקורים כולם באותו היום, וכל פרויקט בניה יכול להתחיל בדרך אחת ולהסתיים באחרת, כל השינויים הללו דורשים אישור של גורם מוסמך המבטיח כי אכן העבודה מתבצעת על פי כל תקנות הבטיחות בעבודה של מדינת ישראל. זאת בדיוק הסיבה שדרוש ממונה בטיחות בענף הבנייה. ישנם פעמים רבות שיצטרכו גם מספר ממוני בטיחות בבנייה, כי כמות העובדים במקום היא גדולה. ובכך גם גדולה אחריות המעסיק על בטיחותם. 

  ממונה בטיחות בעבודה שכר

  השכר של ממוני בטיחות נחשב לגבוה בתור תפקיד באתרי הבניה השונים כאשר ממונה בטיחות מתחיל ירוויח 12-15 אלף ₪ בעוד שממונה בטיחות מקצועי ובעל ניסיון בתחום ישתכר במשכורת של 15-18 אלף שח ויכול להגיע למשכורות גבוהות אף יותר במידה ומשתתף בעבודה רחוקה מהבית שמצריכה ממנו להישאר שעות נוספות במקום.

  עד כמה בטיחותי לעבוד כממונה בטיחות בעבודה?

  אין ספק שהתפקיד של ממונה בטיחות בעבודה הוא לזהות ולהתריע על הסכנות שקיימות באתר העבודה ולדאוג במידת האפשר להסירם. לכן תפקיד זה מחייב ממונה הבטיחות שידאג לכל מערך הבטיחות ויעביר את המידע החשוב והרלוונטי הזה למנהלי ועובדי הפרויקט. לצד כל זה, הידע שיש לממונה בטיחות עוזר לו לפעול כאשר מתרחש מפגע בטיחותי כםפי שהוא רואה לנכון. ההכשרה המקצועית שאתם תעברו תבטיח לכם את רמת הבטיחות ותשומת הלב הדרושה לכל דבר שמתרחש בענף הבניה ובתחומים אחרים ושונים.

  דרושים ממוני בטיחות 

  אם אתם מחפשים עבודה כממוני בטיחות הרי שאנחנו בפז הון אנושי נעזור לכם למצוא את מקום העבודה הבא שלכם. השאירו פרטים עוד היום או צפו בדף המשרות של ממוני בטיחות

  מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   דילוג לתוכן