דרוש מנהל בטיחות

שתף את הפוסט > > >

בטיחות בעבודה הוא מקצוע מבוקש ונדרש בתעשייה כיום. החוק קובע שבכל ארגון, עסק או רשות מקומית עם מעל 50 עובדים, דרוש מנהל בטיחות מוסמך שיועסק בה. זהו תפקיד חובה סטטוטורי. בעלי תפקידים בבטיחות כגון ממונה בטיחות, אמונים על כל מערך הבטיחות בארגון. ייעוד מנהל הבטיחות הוא לייעץ לבעל העסק, בעלי העניין והעובדים בכל הנוגע לחוקים ולתקנות הבטיחות של המקום. בין תפקידיו של ממונה הבטיחות:

חברת פז הון אנושי אמונה על השמת ממוני בטיחות מוסמכים עבור ארגונים רבים בארץ. לאור הביקוש הרב של מודעות דרושים בצפון, שביניהן גם משרות מנהל בטיחות רבות החלטנו להתמקד בעיקר בתחום זה בשביל לתת את מענה הן עבור מחפשי עבודה כממוני בטיחות והן מהצד של הארגונים והמפעלים.

תפקיד ממונה בטיחות – מה צריך לדעת?

משרות ממונה בטיחות הן משרות עבור בעלי תפקידים בעלי אופי ספציפי המתאימים לכך. כדאי לדעת, בגלל חובת החוק שחלה על מעסיקים, הביקוש למנהלי בטיחות בעבודה הנו רב, ולכן יכולים גם להשתכר בשכר גבוה. בייחוד אם יש לו ניסיון או ותק במקום העבודה.  ממוני הבטיחות חייבים לעבור קורס ולהשיג הסמכה מתאימה על מנת ליישם את הכישורים שהתפקיד מצריך. זהו תפקיד מגוון הכולל בנוסף לתפקידים שמנינו תחומי אחריות נוספים כמו:

  • ריכוז מידע לגביי תאונות עבודה ומחלות
  • פיקוח על סדרי הבטיחות הנהוגים במקום
  • קיום קשרי גומלין עם האגף לפיקוח בזרוע העבודה
  • יצירת תוכנית בטיחות ויישומה בשטח
  • אכיפת תקנות הבטיחות במקום ושיפורם
  • וידאו תחזוקתם התקנית של מתקנים וציוד כגון –  חשמל, משטחי עבודה ועוד

מנהל בטיחות וגיהות – למי התפקיד מתאים?

התפקיד מגוון ובעל אחריות רבה ומתאים לכל אדם רציני המעוניין להשתלב בארגונים גדולים בהם קיימת יציבות התעסוקתית, וניתן לרכוש השכלה, ניסיון ושכר הולם. מנהל בטיחות דורש מאפיינים של סדר וירידה לפרטים הקטנים לצד יכולת לראות את התמונה הכוללת ולעבוד יחד עם גופים רגולטוריים שונים, מנהלי ועובדי במקום, על מנת לספק בטיחות במקום העבודה ולמנוע ככל הניתן תאונות לא מחויבות, ובכך לשמור על חיי העובדים ושלמות גופם בעסק.

היכן דרושים מנהלי בטיחות?

בכל עסק או ארגון המעסיק מעל 50 עובדים נדרש מנהל או ממונה בטיחות. הסקטורים במשק בהם יש ביקוש הולך וגדל לממוני בטיחות כוללים בין היתר תחומים כמו:

פוסטים נוספים

עבודה לממוני בטיחות
מאמרים

עבודה לממוני בטיחות: איך להתחיל היום

עבודה לממוני בטיחות היא תחום חשוב ודינמי, המציע מגוון רחב של הזדמנויות תעסוקה. ממוני בטיחות הם אנשי מקצוע החיוניים לשמירה על בריאות ובטיחות העובדים במקומות

קריירה כממונה בטיחות
מאמרים

הדרך לקריירה כממונה בטיחות: כל מה שצריך לדעת

קריירה כממונה בטיחות היא אחת מהאפשרויות המרתקות והמאתגרות ביותר בעולם העבודה המודרני. תפקיד זה כולל אחריות רבה על שמירת הבטיחות והבריאות של העובדים, ומחייב ידע

מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן