חיפוש משרה ממונה בטיחות

שתף את הפוסט > > >

חיפוש משרה ממונה בטיחות – איך עושים ?

כיום, להערכתנו לא קיים ארגון או חברה העוסקת במיקוד בממוני בטיחות, ובטח שלא בפריסה ארצית.

ממונה בטיחות שמסיים את הקורס ומעוניין לעבוד כשכיר במשרת ממונה בטיחות, ניגש ופונה לחברות גיוס והשמה במטרה שיימצאו לו משרה התואמת את כישוריו ורצונותיו.

כך גם כל הממונים העצמאיים, נאלצים לפנות בקשריהם שנרכשים עם הזמן ומפה לאוזן נשמעת הדרישה למשרות וכך לצערנו כוח העבודה ומאגר ממוני הבטיחות אינו מקבל מיקוד והכוונה נדרשים.

כיום, קיימות אלפי חברות העוסקות בגיוס והשמת עובדים אך לא מצאנו חברה אחת העוסקת בגיוס והשמה במיקוד על אוכלוסיית ממוני הבטיחות בישראל.

כיצד תורמת פז בטיחות הון אנושי לממונה הבטיחות ולארגון המבקש להעסיקו?

פז בטיחות הון אנושי הוקמה כמענה לכאב זה, ומתוך הבנה וניסיון של שנים רבות את הצורך בהכוונת ממונה הבטיחות בזיקה ושקר ישיר עם הכוונת המפעל והנהלת משאבי אנוש שכולל ליווי צמוד ומנחה של ממונה הבטיחות עד להטמעה מלאה של תפקידו במפעל.

מנכ"ל חברת האם הר פז בטיחות בע"מ מר נדב אסיאג, שהוא מנהל ובעלים של החברה, כי כל ממונה שיבקש לעסוק במקצועו כממונה בטיחות, יזכה להנחייתו הישירה והמתמדת של נדב, בצמוד, יד ביד וביחד עם הנהלת המפעל בו הוא יועסק עד להטמעה מלאה.

היות וממונה בטיחות שסיים את לימודיו אינו בקיא ומוכשר למלא את מרבית התפקידים שמצופים ממנו במפעלים כיום, בפז בטיחות הון אנושי אנו מציעים את המגוון מהסמכות והקורסים המיועדים להכשרתו המלאה של ממונה הבטיחות כך שיוכל לבצע את תפקידיו כמצופה ממנו. כידוע כיום מנהלת משאבי אנוש במפעל דורשת לקבל שרותי ממונה בטיחות ממונה בטיחות שכבר עבר את כל ההסמכות הנדרשות וההכשרות כמדריך מאושר של משרד העבודה.

תרומה נוספת לניהול תקין ונכון של תכנית הבטיחות במפעל היא האפשרות והיכולת של חברת האם הר פז בטיחות בע"מ לנהל את כל תוכנית ההדרכות השנתית של הארגון, וזאת על ידי שליחת מדריכים ומרצים מומחים בתחומי הבטיחות השונים שקיבלו את האישור של משרד העבודה להדרכות הרלוונטיות.

מזה מספר שנים שחלק משרותי ממונה הבטיחות שמעניקה חברת האם הר פז בטיחות בע"מ היא גם מתחזקת את תוכנית ההדרכות השנתית על כל מרכיביה. שכידוע בחברות הכאב העיקרי הוא בניהול והיכולת לממש את התוכנית לניהול הבטיחות על כל היעדים שהוגדרו בה. מנכ"ל החברה מר אסיאג נדב דאג לספק מענה לכאב זה הקיים בארגונים ומפעלים רבים ועושה כל מאמץ לקחת תכנית זו כחלק בלתי נפרד מניהול הבטיחות באמצעות ממונה הבטיחות שיעבוד במפעל.

כיצד פז בטיחות הון אנושי מתכוונת לבצע את הליך ההשמה?

הליך ההשמה יתבצע בפז בטיחות הון אנושי בשונה מכל החברות הקיימות היום כחברות השמה וגיוס עובדים. בפז בטיחות הון אנושי אנו נלווה את המפעל והנהלת הבטיחות יד ביד יחד עם ממונה הבטיחות כאשר כפי שהצהיר מנכ"ל החברה מר אסיאג נדב, הליך הקליטה וההכשרות שמצופים ממונה הבטיחות שיהיו לו יסופקו לממונה הבטיחות על ידי חברת האם הר פז בטיחות בע"מ. קשר מתמיד ולקיחת אחריות הם מיסודות ההצלחה של חברת ההשמה שלנו פז בטיחות הון אנושי.

מי מלווה את ממונה הבטיחות במפעל בו הוא נקלט?

מנכ"ל החברה יחד עם צוות אנשי מקצוע ילוו את ממונה הבטיחות במפעל בו הוא עתיד לעבוד. בנוסף, ממונה הבטיחות יעבור הכשרה כנגזרת מתוכנית הכשרה שכל ממונה בטיחות יעבוד בחברת האם.

בפז בטיחות הון אנושי, קיים מערך שלם של השמה לממונה הבטיחות.

פוסטים נוספים

עבודה לממוני בטיחות
מאמרים

עבודה לממוני בטיחות: איך להתחיל היום

עבודה לממוני בטיחות היא תחום חשוב ודינמי, המציע מגוון רחב של הזדמנויות תעסוקה. ממוני בטיחות הם אנשי מקצוע החיוניים לשמירה על בריאות ובטיחות העובדים במקומות

קריירה כממונה בטיחות
מאמרים

הדרך לקריירה כממונה בטיחות: כל מה שצריך לדעת

קריירה כממונה בטיחות היא אחת מהאפשרויות המרתקות והמאתגרות ביותר בעולם העבודה המודרני. תפקיד זה כולל אחריות רבה על שמירת הבטיחות והבריאות של העובדים, ומחייב ידע

מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן