מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  לאן אפשר להתקבל עם סיום קורס ממונה בטיחות?

  ככל שתעשיות רבות נפתחות, יש ביקוש הולך וגובר לממוני בטיחות שיכולים לעזור לשמור על בטיחות העובדים והרכוש. אם אתם שוקלים להתחיל קריירה בתחום הבטיחות ולהפוך לממוני בטיחות מקצועיים ואיכותיים הרי שאתם תוכלו לקבל משכורות גבוהות במיוחד, ובמאמר הנוכחי אנחנו הולכים להסביר לכם אודות כל מקומות העבודה שאתם תוכלו להתקבל אליהם. באיזה תעשיות ישלבו אתכם? מהם תחומי העבודה של אותן התעשיות? על כל השאלות הללו אנחנו נענה לכם.

  ממוני בטיחות? מקומות העבודה הבאים הם בשבילכם

  התעשיות הבאות זקוקות באופן תמידי לממוני בטיחות ממונה בטיחות דרושים בכל אזורי הארץ, והנה המקומות שבהם תוכלו להשתלב:

  1. תעשיית הבנייה

  אתרי בנייה הם מקומות מסוכנים מטבעם, עם מכונות כבדות, חומרים מסוכנים ומקומות גבוהים, כולם מהווים סיכונים פוטנציאליים לעובדים ולמבקרים כאחד. כתוצאה מכך, ענף הבנייה הוא אחד המעסיקים הגדולים ביותר של קציני בטיחות. התפקיד כממונה בטיחות באתר בנייה עשוי לכלול בדיקת ציוד ומכונות כדי לוודא שהם תקינים, עריכת הדרכות בטיחות לעובדים וחקירת תאונות כדי לקבוע את סיבתן ולמנוע תקריות עתידיות.

  1. תעשיית הייצור

  מתקני ייצור גם מציגים מגוון של סכנות פוטנציאליות, ממכונות וכימיקלים ועד למערכות חשמל וחללים סגורים. קציני בטיחות בענף זה עשויים להיות אחראים לפיתוח ויישום מדיניות בטיחות, ביצוע בדיקות בטיחות סדירות וחקירת תאונות או כמעט תאונות. הם עשויים גם להיות מעורבים בהדרכת עובדים על נהלי בטיחות והבטחת שימוש בציוד מגן מתאים בכל עת.

  1. תעשיית שמן וגז

  תעשיית הנפט והגז היא מעסיק מרכזי נוסף של ממוני הבטיחות, בשל הסיכונים הכרוכים בקידוח, זיקוק והובלת מוצרי נפט. קציני בטיחות בענף זה עשויים להיות אחראים לפיתוח ויישום מדיניות ונהלי בטיחות, ביצוע ביקורת בטיחות וחקירת תאונות. הם עשויים גם להיות מעורבים בהדרכת עובדים על נהלי בטיחות והבטחת שימוש בציוד מגן מתאים בכל עת.

  1. סוכנויות ממשלתיות

  סוכנויות ממשלתיות רבות מעסיקות גם ממוני בטיחות, כולל מינהל הבטיחות והבריאות בעבודה ,הסוכנות להגנת הסביבה  והמועצה הלאומית לבטיחות בתחבורה. קציני בטיחות בסוכנויות אלו עשויים להיות אחראים לפיתוח ואכיפת תקנות בטיחות, ביצוע בדיקות בטיחות וחקירת תאונות או סכנות סביבתיות.

  מעוניינים לעבוד בתור ממוני בטיחות? בואו לגלות איך עושים את זה

  אם חיפשתם טיפים לפני ראיון לממונה בטיחות, הרי שהטיפים הבאים יעזרו לכם להשתלב בכל עבודה בתור ממוני בטיחות.

  בתחילה, הקפידו להראות טוב. המראיינים תמיד ישימו לב לאיך שאתם נראים. התלבשו בצורה טבעית, הקפידו להתאים את צבעי הבגדים. דאגו שיש לכם ריח טוב, ואתם מדברים בגישה נעימה ומובנת למראיין. יצירת הרושם הראשוני זה הדבר המכריע ביותר בכל שלב ראיון. על ידי הסקת המסקנות של המראיין אודותיכם, אתם תוכלו להתקדם לשלב הבא של קבלה לעבודה.

  וודאו גם שאתם מדברים בצורה עניינית ומקצועית אודות תחום העבודה שלכם. בסופו של יום, מדובר בעבודה קשה ביותר שבה, אתם תצטרכו לדאוג למערך הבטיחות כולו ולהיות אחראיים על חיי אדם וציוד רב.

  פז הון אנושי – עוזרים לכם להשיג את העבודה השווה ביותר!

  אנחנו בפז הון אנושי, חברת ההשמה המובילה בישראל לתחומי הבטיחות, נעזור לכם להשיג את העבודה הטובה ביותר בתור ממוני בטיחות. שנים רבות שאנחנו מובילים אנשי מקצוע בכירים לתעשיות הישראליות השונות ועכשיו – הגיע הרגע שנסייע גם לכם למצוא עבודה!

  השאירו את הפרטים שלכם עוד היום באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.

  מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   דילוג לתוכן