מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  ממונה בטיחות בעבודה

  מאז שתקנות ארגון הפיקוח על העבודה (ממונים על הבטיחות), תשנ"ו-1996 נכנסו לתוקף, בהם החליטו גם על חובת מינוי ממונה הבטיחות, תהליך העבודה בבנייה ובתעשייה שינה לחלוטין את פניו. מה שעזר לייעל את העבודה, בנוסף להבטחת בטיחותם של עובדים ובעלי עניין במקום. ממונה בטיחות בעבודה, אחראי על פרמטרים שונים אשר נעסוק בהם במאמר זה. 

  ממונה על בטיחות בעבודה – מיהו ומה תפקידו?

  אדם המוגדר כממונה בטיחות, יהיה אחראי על כל מערך הבטיחות בעבודה. בדרך כלל, ממונה בטיחות תוכלו לראות ממוני בטיחות באתרי בניה אך גם במפעלים שונים המונים יותר מ 50 עובדים ניתן לאתר ממונה בטיחות. התפקיד המרכזי של ממונה בטיחות בעבודה זה לוודא כי תנאי העבודה אינם מסכנים את העובדים ואת הציוד במקום. ממונה בטיחות בעבודה מבצע עבודה מחושבת וקפדנית שבה הוא רשאי, בין היתר, גם להציב תמרורי אזהרה במידת הצורך באתר הבניה או למנוע ביצוע עבודה במקום מסוים אם גילה כי הוא מסכן חיי אדם. 

  ממונה הבטיחות יהיה כפוף למנהל העבודה של הפרויקט ויעבוד בשיתוף פעולה צמוד איתו. הסנכרון בין ממונה הבטיחות לקבלנים השונים וכן גם לחברה המפקחת על הבניה, ייצור שיח אחיד בו כולם בין כל הגופים הפועלים באתר הבניה או במפעל.

  ממונה בטיחות בעבודה שכר

  המשכורת של ממונה בטיחות באתר בנייה תהיה אחת המשכורות המשתלמות מבין צוות העובדים במקום. ממונה על בטיחות בעבודה מתחיל ישתכר בין 12,000 – 15,000 ₪, בעוד שממוני בטיחות בעלי ניסיון ישתכרו בין 18,000 -22,000 ₪, מה שהופך את התפקיד לאחד התפקידים המשתלמים בבטיחות.

  פז הון אנושי – דרוש ממונה בטיחות בעבודה

  פז הון אנושי הינה חברת השמה העוסקת בתחום ממוני בטיחות בעבודה ומתחייבת למצוא את ממונה הבטיחות המתאים ביותר למקום עבודה שלכם! כמובן, אם הנכם ממוני בטיחות מנסוים או מתחילים, אנו מתחייבים בפניכם למצוא את המקום עבודה המתאים לדרישות הייחודיות שלכם.

  מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   דילוג לתוכן