ממונה בטיחות – דרושים

שתף את הפוסט > > >

ממונה בטיחות דרושים – אם יש דבר אחד חשוב עבור כל בעל עסק, זה שמקום העבודה שלו יהיה בטוח לעבודה לעובדים, מבקרים ומנהלים כאחד.בעקבות התעסקותו של בעל העסק עצמו לרוב בעניינים אחרים, נוצר הצורך החוקי והתפעולי לממונה בטיחות בכל ארגון מעל ל 50 איש.

העסקת ממונה בטיחות

ממונה בטיחות אחראי להדריך את צוות העובדים והמנהלים על גורמי הסיכון הקיימים במקום העבודה ולשמור על בקרה תקינה של מערך הבטיחות. לרוב, ממונה בטיחות יועסק במקומות כגון: מפעלים, ארגונים ממשלתיים גדולים, חברות בתחום הבניה והפיקוח.

ממונה בטיחות שכר

השכר של ממונה הבטיחות יכול להיות שונה בכל מקום בו יועסק ממונה הבטיחות. בחברות ציבוריות למשל, השכר של ממונה בטיחות מתחיל יכול לנוע בין 10 – 14 אלף ₪ לחודש, בעוד של ממונה בטיחות ותיק יכול אפילו להגיע ל18 אלף ₪ בחודש.

פז הון אנושי – איך הכל התחיל ?

"עד לפני מספר שנים הייתי משדך ממוני בטיחות למפעלים ולמנהלים בתעשייה שחיפשו ממונה בטיחות עבור המפעל בהם הם עובדים, וכך עשיתי, הייתי שדכן שמתווך בין ממוני בטיחות שחיפשו מקום עבודה כשכירים למפעלים שנדרשו להעסיק ממונה בטיחות במשרה מלאה, וכך פעלתי במשך מספר שנים ברציפות, הקולגות שלי לעבודה היו פונים אליי שאמצא להם ממונה בטיחות ואני בחריצות רבה ומרצון טוב הייתי מוצא להם את הממונה המתאים. ולפני שנה זה קרה, הגעתי לתובנה שיש צורך חזק ומהותי של ארגונים שונים ומפעלים למצוא את האחד המתאים לשמש כממונה הבטיחות.

מתוך תובנה זו החלטתי להקים חברה שעוסקת בהשמת ממוני בטיחות לארגונים ומפעלים הזקוקים לבעלי משרה זו כדרישה שהיא על פי חוק. לקחתי את התובנה הזו כמה צעדים קדימה, והיום אני בעלים של חברה שנותנת שרותי השמה לממוני בטיחות במפעלים הנדרשים לכך על פי חוק.

כיום אני ממנף את זה וגם מעניק למפעלים ערך מוסף בכך שאני מתחייב באופן אישי ללוות את ממונה הבטיחות בתפקודים שלו עד שאני מוודא שישנה התאמה ותיאום ציפיות מלאים לשביעות רצון שני הצדדים, המפעלים מצד אחד שצריכים למנות ממונה בטיחות ומצד שני ממוני הבטיחות שהליך ההשמה שלהם באותם מפעלים זוכה לליווי ופיקוח צמוד שלי, כבעל ניסיון והכשרה בתחום.

החברה שהוקמה נקראת ״פז הון אנושי בע״מ״ וההתמחות שלה היא במציאת ממונה בטיחות המתאים לצרכי המפעל כשכל הליווי מתבצע יחד אתי כמנכ״ל החברה. פז הון אנושי: 0522666499 נדב מנכ"ל ובעלים.

ניתן, ורצוי, מכל הלב לפנות אליי בכל שאלה להתייעצות ובכל העולה והקשור בהיבטי דרישות חוק ותקנה לעניין חובות המעסיק בעניין הרגולציה הקיימת בעולם הבטיחות בישראל.

פוסטים נוספים

עבודה לממוני בטיחות
מאמרים

עבודה לממוני בטיחות: איך להתחיל היום

עבודה לממוני בטיחות היא תחום חשוב ודינמי, המציע מגוון רחב של הזדמנויות תעסוקה. ממוני בטיחות הם אנשי מקצוע החיוניים לשמירה על בריאות ובטיחות העובדים במקומות

קריירה כממונה בטיחות
מאמרים

הדרך לקריירה כממונה בטיחות: כל מה שצריך לדעת

קריירה כממונה בטיחות היא אחת מהאפשרויות המרתקות והמאתגרות ביותר בעולם העבודה המודרני. תפקיד זה כולל אחריות רבה על שמירת הבטיחות והבריאות של העובדים, ומחייב ידע

מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן