משרות ממונה בטיחות בכל הארץ!

שתף את הפוסט > > >

ממוני בטיחות? אנחנו מחפשים אתכם! אז נעים להכיר, אנחנו פז הון אנושי מציעים לכם את המשרות השוות בכל הקשור לתחום מערך הבטיחות ואם אתם ממוני בטיחות מקצועיים ואתם מעוניינים להשתלב במקום איכותי ויציב, אז כנראה שמקומכם איתנו!

מעסיקים ובתי עסקים שמחפשים ממונה בטיחות למערך העבודה שלהם מוזמנים גם הם לפנות אלינו ואנחנו נשמח לספק עבורכם את אנשי המקצוע המובילים כיום בתחום מערך הבטיחות כדי שהעבודה שלכם תבוצע על הצד האיכותי והטוב ביותר!

למה כדאי לעבוד בתור ממוני בטיחות?

תמיד חלמתם לעבוד באתרי בניה? להיות אחראים על מערך העובדים? אז הנה יש לכם הזדמנות! תחום הבטיחות בארץ ובעולם שם לעצמו דגש לפתח את מקצוע ממונה הבטיחות באתרי הבניה ובתי התעשיות הגדולות כאחד המקצועות המובילים בעולמות הבניה והיצור. שנים רבות שהתעשיות הללו חוו סכנות ונזקים רבים עד שהוחלט על פי חוק לשים ממונה בטיחות במקום העבודה כדי שיוכל לפקח על כל מה שנעשה במקום ובכך בעצם לחסוך לבעלי הפרויקט הרבה מאוד כסף ממניעת נזקים ופציעות של עובדים.

תחום נוסף וחשוב מאוד הקשור לממוני הבטיחות בעבודה הינו תחום ביטחון חיי אדם. על ממונה הבטיחות חלה האחראיות למנוע פציעות ואובדן חיי אדם במקום העבודה, ומכיוון שאתר בניה משתנה כל יום ואפילו מספר פעמים ביום, חשוב מאוד שבמקום יהיה אדם שיוכל לבחון את כל התנאים עבור העובדים ולוודא כי מערך העבודה הוא בטיחותי ולא צופן בתוכו סכנות ממשיות.

כמה מרוויחים כיום ממוני בטיחות במשק?

אם אתם מעוניינים לעבוד באחת העבודות הרווחיות כיום בשוק, הרי שממונה בטיחות זאת בדיוק עבודה מהסוג הזה! ממונה בטיחות ללא ניסיון מקבל שכר התחלתי 12,000 – 16,000 ₪, ואילו שממונה בטיחות עם וותק של מעל 5 שנים יכול אפילו להגיע למשכורות של 20,000 – 30,000 ₪ ואפילו יותר, ואם במקרה אתם מועסקים באתרי בניה ופרויקט הבניה שלכם נימצא רחוק מהבית, אז אתם יכולים לקבל על כך תוספת בשכר.

אין ספק שמדובר באחת העבודות הלא פשוטות שקיימות היום במשק, אבל חד משמעית שהשכר עבור העבודה הזאת יהיה שווה ומשתלם.

פז הון אנושי – משרות שוות במערך הבטיחות בכל רחבי הארץ

אנחנו בפז הון אנושי ערוכים לספק עבורכם משרות שוות ואיכותיות במיוחד בתור ממוני בטיחות לכל חלקי הארץ. שנים רבות של ניסיון הובילו אותנו להקים חברת השמה שדואגת לקשר בין בעלי מקצוע למעסיקים בתחום וכיום, אנחנו נחשבים לאחת החברות המובילות בתחום הבטיחות בתעשיות השונות. אנחנו מכשירים עובדים ונותנים להם להשתלב בקורסים השונים ויחד עם זאת מאתרים עבורם עבודה במהירות ובקלות עם תנאי השכר הטובים ביותר במשק!

אם אתם מעוניינים לעבוד בעבודה איכותית ומעניינת, שאתם חד משמעית לא תשתעממו בה – הרי שאנחנו מזמינים אתכם לעבוד יחד איתנו ולאתר עבורכם את המשרה האיכותית והשווה במיוחד עם משכורת מכובדת ואטרקטיבית ביותר!

השאירו את הפרטים שלכם עוד היום ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם!

פוסטים נוספים

עבודה לממוני בטיחות
מאמרים

עבודה לממוני בטיחות: איך להתחיל היום

עבודה לממוני בטיחות היא תחום חשוב ודינמי, המציע מגוון רחב של הזדמנויות תעסוקה. ממוני בטיחות הם אנשי מקצוע החיוניים לשמירה על בריאות ובטיחות העובדים במקומות

קריירה כממונה בטיחות
מאמרים

הדרך לקריירה כממונה בטיחות: כל מה שצריך לדעת

קריירה כממונה בטיחות היא אחת מהאפשרויות המרתקות והמאתגרות ביותר בעולם העבודה המודרני. תפקיד זה כולל אחריות רבה על שמירת הבטיחות והבריאות של העובדים, ומחייב ידע

מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן