שירותי ממונה בטיחות בעבודה

שתף את הפוסט > > >

מעניין אתכם להיות ממוני בטיחות אבל אתם לא יודעים באמת מהם התפקידים המרכזיים של כל ממונה בטיחות בעבודה? אתם גם מתלבטים אם לגשת למקצוע הנחשק ולא יודעים באמת כמה ישלמו לכם בעבודה? אז אנחנו בפז הון אנושי נשמח להשיב לכם על השאלות הללו נתחיל בתשובה הראשונה שלנו שמתייחסת דווקא לשכר של ממונה הבטיחות, וחשוב להבין שאכן מדובר בשכר מצוין במשק ואפילו לאחת המשכורות הגבוהות ביותר מבין כל הפועלים באתרי הבנייה השונים למיניהם.

שכר ממונה בטיחות יכול לנוע על פי שנות ניסיון כשמלכתחילה השכר נחשב לאחד הגבוהים במשק כתחום התחלתי ועם שנות הוותק שאתם הולכים לצבור, השכר יכול להכפיל את עצמו ולנוע 20,000 – 30,000 ₪ למשכורת אחת.

מה חשוב לדעת לפני שפונים לתחום הבטיחות?

ממש לפני שאתם תתחילו קורס ממוני בטיחות במקום עבודה, חשוב מאוד שאתם תבינו כי מדובר באחראיות מאוד גבוהה לחיי אדם בכל מקום עבודה, ואם חלילה קורה משהו ואדם נפגע, האחראיות תיפול עליכם. ממונה בטיחות חייב לשים לב לכל מערך הבטיחות באתרי הבניה ובתי התעשיות הגדולות. היכולת לדעת ולצפות סכנות מראש היא מיומנות שאותה אתם תוכלו ללמוד בקורס ממוני בטיחות ולעבור השתלמויות בנושא שיעזרו לכם להיות מקצועיים במקום העבודה שלכם. חשוב גם להיות ערוכים לכך שאתם הולכים לבלות שעות רבות באתרי הבנייה השונים והפרויקטים יכולים להשתנות ואתם יכולים בקלות רבה גם לעבוד במקומות שונים בארץ, מה שכמובן ישתלם עבורכם כתוספת למשכורת, אבל חד משמעית שזו עבודה לא קלה ולא פשוטה ומצריכה ערנות מרובה בכל רגע נתון.

משרות מערך בטיחות לתעשיות ואתרי בניה

אנחנו בפז הון אנושי מציעים עבורכם את מגוון המשרות השוות ביותר שאתם רק תוכלו למצוא בכל רחבי הארץ. אנו מציעים שירות של חיבור בין מעסיקים ובתי העסקים השונים עם ממוני בטיחות איכותיים ומקצועיים ביותר בארץ. אם אתם מעוניינים לעבור אצלנו קורס ממוני בטיחות, הרי שבמכללת פז יש גם מגוון רחב של קורסים שיכולים להתאים עבורכם בעוד שאחד הקורסים וההכשרות המקצועיות המובילות כיום הינו קורס ממונה בטיחות.

פז הון אנושי – ממוני בטיחות מקצועיים ואיכותיים

אם אתם מחפשים ממוני בטיחות שישתלבו במערך העבודה שלכם או שאתם ממוני בטיחות שרוצים לעבוד בתחום, הרי שאנחנו בפז הון אנושי נספק עבורכם את המענה למשרה איכותית ושווה במיוחד בכל מקום בארץ!

הביקוש לממוני הבטיחות רק הולך ועולה מכיוון שהאוכלוסייה בארץ שלנו הולכת וגדלה ולכן, נפתחים עוד פרויקטים לבניה, מה שמצריך ממוני בטיחות בשטח בכל רגע נתון! אם אתם מחפשים עבודה מרתקת עם תנאים מעולים ומשכורת מובטחת, אם אתם מתחברים למערך בטיחות קפדני ומקצועי – כנראה שמקומכם איתנו!

השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם!

פוסטים נוספים

עבודה לממוני בטיחות
מאמרים

עבודה לממוני בטיחות: איך להתחיל היום

עבודה לממוני בטיחות היא תחום חשוב ודינמי, המציע מגוון רחב של הזדמנויות תעסוקה. ממוני בטיחות הם אנשי מקצוע החיוניים לשמירה על בריאות ובטיחות העובדים במקומות

קריירה כממונה בטיחות
מאמרים

הדרך לקריירה כממונה בטיחות: כל מה שצריך לדעת

קריירה כממונה בטיחות היא אחת מהאפשרויות המרתקות והמאתגרות ביותר בעולם העבודה המודרני. תפקיד זה כולל אחריות רבה על שמירת הבטיחות והבריאות של העובדים, ומחייב ידע

מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן