מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  3 טיפים ל איתור משרת ממונה בטיחות

  אם אתם מחפשים קריירה בתחום הבטיחות, הפיכה לממונה בטיחות יכולה להיות ההתאמה המושלמת. קציני בטיחות אחראים לוודא שמקומות העבודה והמרחבים הציבוריים בטוחים לעובדים, ללקוחות ולציבור הרחב. הם עובדים במגוון תעשיות, כולל בנייה, בריאות, ייצור ועוד. עם זאת, מציאת עבודה כממונה בטיחות יכולה להיות מאתגרת, במיוחד אם אתם רק מתחילים בקריירה שלכם. במאמר זה, נשתף אתכם בשלושה טיפים למציאת משרת ממונה  בטיחות ונסביר כיצד לערוך קורות חיים לממונה בטיחות.

  איך למצוא את משרת ממונה הבטיחות המתאימה? כל הטיפים!

  הטיפים הבאים יעזרו לכם לאתר את העבודה השווה ביותר בתור ממוני בטיחות, והם:

  1. הציגו את ההכשרה המקצועית הטובה ביותר

  אחד הדברים החשובים ביותר שאתם יכולים לעשות כדי להגדיל את הסיכויים שלכם למצוא משרת קצין בטיחות זה לקבל את ההשכלה וההכשרה הנכונים. מעסיקים רבים דורשים מממוני בטיחות להיות בעלי תואר בבריאות ובטיחות תעסוקתית, או תחום קשור. בנוסף לחינוך הפורמלי, ייתכן שיהיה עליכם להשלים הכשרה מיוחדת בתחומים כגון זיהוי סיכונים, הערכת סיכונים וניהול בטיחות.

  בחרו במוסד לימודים מוכר ואיכותי, שרבים מכירים אותו – והביאו את כל התעודות הדרושות שמעידות על ההסמכה שלכם.

  1. נסו להכיר אנשים מהתחום

  אחד הטיפים החשובים שיכולים לעזור לכם להיכנס לכל עבודה באופן מהיר יותר, זה לנסות להכיר כמה שיותר אנשים שעובדים בתחומי התעשיה השונים. כל מי שעובד בתעשיות ובאתרי הבניה, יוכל לסייע לכם עם העברת קורות חיים למשל או לזרוק עליכם מילה אחת או שתיים.

  יצירת קשרים עם מכרים מהתחום תעזור לכם לצמוח ולפרוח בתור ממונה בטיחות ואם אתם רוצים שזה יקרה כמה שיותר מהר, אז לימודים מקצועיים זאת בדיוק הכתובת עבורכם, כי רק שם אתם תוכלו להכיר את המרצים שמגיעים מהתחום ולהכיר את האנשים שגם הם ישתלבו בתעשייה.

  1. חפשו הזדמנויות עבודה במקומות הנכונים

  לבסוף, חשוב לחפש הזדמנויות עבודה במקומות הנכונים. אמנם ישנם לוחות דרושים ואתרי אינטרנט רבים המפרטים תפקידים של ממונה בטיחות, אך ייתכן שיתאפשר לכם למצוא מקומות עבודה נוספים דרך ערוצי תקשורת אחרים.

  דרך מצוינת נוספת למצוא הזדמנויות עבודה, זה לפנות ישירות לחברות. לחברות רבות יש מחלקות בטיחות או ממוני בטיחות בצוות, וייתכן שהם מחפשים חברי צוות חדשים. אתם יכולים לחקור חברות באזור שלכם שנמצאות בתעשיות שמעניינות אתכם ולפנות למחלקות משאבי אנוש או למנהלי בטיחות שלהן כדי לברר לגבי משרות פנויות.

  מחפשים עבודה בתור ממוני בטיחות? לנו בפז הון אנושי יש מה להציע

  פז הון אנושי, חברת ההשמה הגדולה בישראל לעובדי משרות הבטיחות, מזמינה אתכם להצטרף למשפחה שלנו שדרכה כבר מאות ואלפי ממוני בטיחות מצאו לעצמם עבודה.

  דרוש ממונה בטיחות בכל הארץ, ולנו בפז הון אנושי יש את כל התנאים המצוינים להציע לכם. אז, אם גם אתם מחפשים הכנסה יציבה ועבודה רצינית, משכורת מעולה והכשרה מקצועית ביותר, כנראה שאנחנו זו הכתובת עבורכם!

  השאירו עוד היום את הפרטים שלכם באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.

  מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   דילוג לתוכן