מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  ממונה בטיחות

  דרוש ממונה בטיחות למכללה בחיפה - מיידי

  תפקיד:

  ממונה בטיחות

  היקף משרה:

  משרה מלאה

  מיקום:

  חיפה

  ,

  נשר

  ,

  קריות

  דרוש ממונה בטיחות למכללה בחיפה דרוש ממונה בטיחות עם ניסיון של לפחות שנתיים, למכללה שלנו - פז בטיחות. מיידי. משרה מלאה באזור צפון. דרישות : תעודה של ממונה בטיחות אש - יתרון תעודה מדריך עבודה...
  קרא עוד...
  להגשת מועמדות

  הגשת מועמדות למשרה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   צרף קורות חיים

   מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

   מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

    דרושים ממונה בטיחות

    דרוש ממונה בטיחות עבור מפעלים, עסקים ואתרים הפועלים בדרגות סיכון גבוהות. נושא הבטיחות בהם הינו רב חשיבות ומעוגן בחוקים ותקנות רשמיות של משרד העבודה והרווחה. האחריות לקיום כללים אלו חלים על המעסיקים ובכלל זה: בעלים, מנהלים, מנהלי שטח ועוד. רבים מהם מעסיקים יועץ חיצוני לצד ממונה שכיר מטעמם. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" מתמחה בתחום, ובין היתר מבצעת השמת ממוני בטיחות לעסקים ומוסדות ומלווה אותם לאורך זמן.

    דרוש ממונה בטיחות – הצעת משרה נפוצה

    ניתן למצוא אתרי עבודה מסוכנים, ובנוסף להם, קיימות עבודות רבות הנחשבות למסוכנות ונעשות מחוץ לתחומי המוסד. ניתן למצוא דוגמאות רבות: עבודות בגובה, עבודה עם חומרים מסוכנים במעבדות ואולמות ייצור, תהליכי ייצור הגורמים לייצור עשן ואוויר מזוהם, עבודה באזור שעלול להתלקח. יותר מזה, כל פס ייצור חייב להיות בטיחותי מאחר ועובדים לידו אנשים. הצורך בכל האתרים הללו נועד ליצירת מערך בטיחות מקיף הכולל את כל האלמנטים הנדרשים ובין היתר: דאגה סביבת עבודה בטוחה ונקייה, אספקת ציוד בטיחות לעובדים דוגמת: כפפות, קסדות, מסיכות, וכדומה ציוד עובדים בגובה באמצעי מיגון דוגמת רתמות, קרבינות וערכות מתאימות ועוד. כל אלו ימנעו תאונות שתוצאותיהן קשות.

    תפקידי ממונה בטיחות

    ממונה בטיחות בעבודה דואג ליישום כל כללי החוק בכל אתר, להקמת תכנית לניהול הבטיחות, לביצוע הדרכה לעבודה בגובה ועבודות מסוכנות אחרות, לכתיבת הנחיות למניעת תקלות וכאשר הן קורות, הנחיות לטיפול מהיר, להקמת מערכי מניעה, גילוי, התראה והגנה מפני אש, להקמת מערכי מילוט והדרכה להתנהגות כאשר היא פורצת ועוד. לצד בניית המערכות יהיה צורך בהדרכת עובדים וקציני בטיחות. בביצוע תרגול מתאים המדמה מקרים חמורים, וכמובן, בפיקוח.

    חברת "פז בטיחות – הון אנושי" הינה חברת בת של פז בטיחות בע"מ והיא שואבת ממנה את הידע והניסיון הנדרש בתחום מורכב זה. החברה הינה, למעשה חברת ההשמה הראשונה בארץ המספקת ממונה בטיחות ומנהליה יכולים ללוותו בצעדיו הראשונים. הדבר חשוב, במיוחד, כאשר הוא סיים זה עתה את לימודיו בתחום וחסר ניסיון מעשי. מומלץ ליצור קשר לקבלת שירותיה.

    דרוש ממונה בטיחות

    דרושים ממונה בטיחות עבור מפעלים ועסקים העוסקים בפעילות המחייבת מערכות בטיחות מתפקדות. התפקידים הנ"ל חשובים מאחר וקיימים חוקים של משרד העבודה, בגלל שיש חשיבות לכך שהעובדים יצליחו לבצע משימותיהם ללא חששות מיותרים לבריאותם וביטחונם האישי. בסופו של דבר, המפעלים ואתרי העבודה השונים ובעליהם יוצאים נשכרים כאשר אין תאונות קשות המשבשות את הפעילות. יועץ בטיחות מטפל בכל הנושא בצורה מקיפה. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" המתמחה בנושא מבצעת השמה של ממוני בטיחות ומלווה אותם בתפקידם.

    דרושים ממונה בטיחות – לטיפול בנושאים מורכבים בתחום

    ממונה בטיחות בעבודה הוא המומחה אשר יכול להסדיר את כל הנושא. הוא יספק שירות מקיף הכולל הנחיות והדרכות, הטמעות דרכי עבודה ושיטות מיגון, הכנת מערכות מיגון כנגד שריפות, הדרכה בגובה, הדרכות בנושאי בטיחות כלליים באולמות ייצור, במעבדות, במחסנים המכילים חומרים מסוכנים ועוד. העברת השתלמויות בעסק עצמו ובמשרדיו, ביצוע תרגולים במפעל, פיקוח על בסיס קבוע ועוד. הכול כדי שכל הנושא יילמד היטב ויוטמע בצורה אורגנית בכל פעילות שהיא. המשרה מיועדת למגוון עסקים, ובין היתר, למפעלים מסוכנים העוסקים בפעילות כימית, לעסקים המבצעים התקנות בגובה, הובלות, הפקת פרויקטים ועוד. ממונה בטיחות ילמד את צרכי העסק בו הוא עובד ויידע לספק את הפעילויות המתאימות ביותר אשר יבטיחו מהלך עבודה תקין.

    ארגון המערך

    השאיפה העומדת בפניו היא להקים מערכי בטיחות יעילים ולהשתמש בכלים שונים לטובת העסק. ממונה בטיחות הינו בעל ראייה רחבה המגיעה מהשתלמויות רבות בנושא ולימוד על הפעילות הבינלאומית בתחום עליו הוא מופקד. הוא לומד להכיר את כל החידושים הקיימים בשוק ובעולם ויכול להתאימם ללקוח, בנוסף, יכול להתייעץ עם מומחים חיצוניים.

    חברת "פז בטיחות – הון אנושי" הינה היחידה והראשונה המבצעת השמת ממונה בטיחות עם ליווי צמוד בעת צעדיהם הראשונים בעסק. הייחוד שלה הוא בכך שהיא חברת בת של פז בטיחות בע"מ, המנהלת מערכי בטיחות קיים אצלה ידע רב המנוצל לייעוץ, הדרכה וליווי. מנכ"ל החברה מפקח אישית ומקרוב על היישום על מנת להשלים את השירות המקיף לכל לקוח מרוצה.

    ממונה בטיחות דרושים

    ממונה בטיחות דרושים למפעלים ומוסדות החייבים לנהל מערך בטיחות על פי החוק. התפקיד הינו מאתגר מאוד ומחייב התנהלות מסודרת מול ההנהלה והעובדים במקום, גורמים ממשלתיים וברשויות המקומיות, חברות יעוץ בתחום ועוד. כל מי שמאייש את התפקיד יקים ו/או ינהל מערך בטיחות מקיף. נושא הבטיחות חשוב מאוד ואמור למנוע תאונות קשות שהשפעתן מיידית ולטווח ארוך. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" מתמחה בתחום ובין היתר, מבצעת השמת ממוני בטיחות לעסקים ומוסדות ומלווה אותם לאורך זמן.

    ממונה בטיחות דרושים – למשימות שונות

    אתרי עבודה מסוכנים חייבים להתנהל היטב מבחינת הבטיחות. זאת לטובת העובדים עצמם, למפעל והנהלתו ולסביבה הקרובה אליו. גם עובדים היוצאים למשימות שונות אצל לקוחות ועוד חייבים לקבל הנחיות עבודה תחת כללי זהירות נוקשים. כך בעת עבודות בגבהים, בקרבת בורות ביוב ובורות אחרים, בעת הובלת סחורה, פריקתה ועוד. הסיכונים הקיימים הינם בין היתר, מאש, משאיפת עשן ואוויר מזוהם, מנפילה לבורות ומגובה, לפגיעה מחפצים וממיכון כבד ועוד. עובדים בתוך המפעל ומחוצה לו צריכים לקבל ציוד בטיחות כמו קסדות, מסיכות, קרבינות, רתמות לעבודה בגובה וערכות נוספות.

    ממוני בטיחות בעבודה אחראים על כל נושא הבטיחות במפעל או בעסק ומבצעים שורה של משימות נדרשות בכפוף לדרישות מחוק ארגון הפיקוח על העבודה, ששם מוגדרים 19 התפקידים של ממונה הבטיחות. התפקידים כוללים בחלקם טיפול באתר עצמו, הדרכת עובדים היוצאים לעבודות הכרוכות בסיכון רב גם באתר וגם מחוץ לאתר.

    מטלות מגוונות לממונה בטיחות

    השורה התחתונה של עבודתו של ממונה בטיחות היא הכנת מערך שלם ומקיף. הוא עושה זאת על ידי כתיבת נהלי בטיחות בעבודה, הדרכת עובדים, תרגול מצבי חירום ומצבים אחרים, פיקוח על הנעשה באופן קבוע, הזמנת מומחים חיצוניים להרצאות ועוד. בין הסיכונים הקיימים ניתן למנות מיגון מפני התלקחות אש, נהלים לעבודה במעבדות עם חומרים מסוכנים, הכנת מערך מילוט לפינוי המוני בעת תקלות, הדרכה, התנהגות בעת שפורצת אש או מתרחש אירוע מסכן חיים אחר ועוד.

    חברת "פז בטיחות – הון אנושי" הינה חברת בת של פז בטיחות בע"מ בעלת הידע והניסיון המצטבר הנדרש בתחום מורכב זה. החברה הינה, למעשה חברת ההשמה הראשונה בארץ המתמקדת במציאת ממונה בטיחות עבור לקוחות. מנהלי החברה אף יכולים ללוות כל מועמד שהתקבל בצעדיו הראשונים. הדבר חשוב, במיוחד, כאשר הוא חסר ניסיון מעשי. מומלץ לכל לקוח נזקק ליצור קשר עימה לקבלת שירותיה.

    דרושים ממונה בטיחות בעבודה

    דרושים ממונה בטיחות בעבודה לעסקים מגוונים המחויבים לקיים מערכי בטיחות מקצועיים. השמירה על בטחון ובטיחות העובדים באתרי עבודה חשובה מאוד בגלל סיבות ברורות. ממונה בטיחות מתמחה בהכנת תוכניות ומערכי בטיחות שונות ומקיפות. המשרה מחייבת התנהלות מול מנהלי העסק, מחלקות העבודה השונות, מוסדות רשמיים ולעיתים, גם מול יועצי בטיחות חיצוניים. ניתן לקבל שירותי השמת מומחי בטיחות מחברת "פז בטיחות – הון אנושי" המתמחה בנושא. ממוני בטיחות בעבודה אחראים על כל נושא הבטיחות במפעל או בעסק ומבצעים שורה של משימות נדרשות בכפוף לדרישות מחוק ארגון הפיקוח על העבודה, ששם מוגדרים 19 התפקידים של ממונה הבטיחות. התפקידים כוללים בחלקם טיפול באתר עצמו, הדרכת עובדים היוצאים לעבודות הכרוכות בסיכון רב גם באתר וגם מחוץ לאתר

    דרושים ממונה בטיחות בעבודה – למשרות מלאות

    כל עסק חייב לעבוד בצורה חלקה, בטוחה ובמלוא המרץ. תאונות עבודה יכולות לשבש מגמה זאת. הקשות ביניהן מזמינות חקירות של רשויות ממשלתיות מטעם משרד העבודה והרווחה, של חוקרי ביטוח, של משטרת ישראל ועוד. הן גורמות לנזקים בעבודה, לנזקים כספיים, פוגעות במוראל של העובדים ועוד. מרבית מהבעיות הללו ניתן לפתור על ידי התקנת מערכות בטיחות יעילות במפעלים ובבתי העסק השונים. ממונה בטיחות מטפל בתחומים שונים והחשובים בהם הם: בטיחות כללית בכל הרמות במתחם העבודה, בנושאים ספציפיים כמו: האש וההתגוננות מפניה, חומרים מסוכנים, עבודה בגובה, התגוננות ממקורות רעש, ועוד. לכל תחום יש את הכללים שעל פיהם יש לפעול. כולם מעוגנים בתקנות שמתפרסמות מעת לעת על ידי משרד העבודה. מומחה בטיחות מכיר את כל התחומים הללו ובאחריותו להכין תכניות מתאימות לעסק או למוסד בו הוא מועסק.

    ידע וניסיון

    ממונה בטיחות המגיע ממקום חיצוני ואשר למד היטב את התחום יכול להצביע על ליקויים שלא תמיד שמים אליהם לב בשגרה, לרענן נהלים קיימים ולהוסיף אחרים. התקנת אמצעי בטיחות מתאימים כנגד סיכונים קיימים שונים יכולה למנוע תאונות חמורות. מנהליו יוכלו להיות יותר רגועים כאשר מערכת הבטיחות מתפקדת היטב.

    כלל ידוע הוא שמניעת תאונות היא הדרך  הטובה ביותר להתגוננות ובחירת ממונה בטיחות בעבודה מתאים היא המפתח לכך. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" הינה היחידה והראשונה בישראל המבצעת השמת ממונה בטיחות עם ליווי צמוד. היא חברת בת של פז בטיחות בע"מ אשר מתמחה בעצמה בייעוץ ללקוחות מגוונים בתחום. מנכ"ל החברה מכיר את התחום לעומק וילווה את ממונה הבטיחות החדש ככל הנדרש.

    חיפוש עבודה ממונה בטיחות

    חיפוש עבודה ממונה בטיחות כדאי לעשות בחברת השמה המתמחה  בנושא. מדובר על מקצוע מאתגר הנדרש אצל מעסיקים שונים. כך, במקומות בהם סביבת העבודה והפעילות הספציפית מסוכנת. יש צורך להכין מערך בטיחות מתאים והמשרה מחייבת התנהלות מול עובדים ומנהלים, רשויות מקצועיות וממשלתיות וגורמים אחרים. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" מומחית בתחום וכדאי להירשם אצלה.

    חיפוש עבודה ממונה בטיחות – עיסוק מאתגר

    חיפוש עבודה ממונה בטיחות יאפשר קבלת משרה מאתגרת במפעל או מוסד אשר חייב לנהל מערך בטיחות מסודר. חוקי המדינה קובעים כי מקומות עבודה המוגדרים כמסוכנים חייבים להיערך לכך.  על ההיערכות אחראי ממונה בטיחות אשר למד את המקצוע באחת מהמוסדות המוכרים בתחום. העיסוק עצמו מאתגר בגלל היקפו והצורך לתכנן ולהכין מערכי בטיחות הכוללים אלמנטים ומפרטים שונים. בין המשימות הנדרשות ניתן למצוא: כתיבת מערכי בטיחות, הכנות שילוט אזהרה, הדרכה, פיקוח, רענון נהלים, תרגול מצבי סיכון ועוד. החשש הוא מפני אש, נפילות לבורות או מגובה, שאיפת חומרים מסוכנים, פיצוץ במעבדות ובאתרי ייצור של חומרים מסוכנים ועוד. האחריות היא למתחם הסגור של העסק וגם לגבי עבודות ופעילות מחוצה לו. ממוני בטיחות בעבודה אחראים על כל נושא הבטיחות במפעל או בעסק ומבצעים שורה של משימות נדרשות בכפוף לדרישות מחוק ארגון הפיקוח על העבודה, ששם מוגדרים 19 התפקידים של ממונה הבטיחות. התפקידים כוללים בחלקם טיפול באתר עצמו, הדרכת עובדים היוצאים לעבודות הכרוכות בסיכון רב גם באתר וגם מחוץ לאתר

    מניעת תאונות

    המטרה העיקרית הינה מניעת תאונות, וכאשר הן חלילה קורות, לדעת להתנהל במהלכן. כל תאונה קשה משמעותה הפסקת עבודה, חקירות ותחקורים של משטרה וחוקרי משרד העבודה והרווחה, הפעלת ביטוח ותשלום הוצאות וכספים, פגיעה במוניטין ועוד. למערכים כאלו נזקקים מפעלים העוסקים בייצור חומרים כימיים ואחרים, מעבדות מחקר וייצור, לחלופין, מוסדות חינוך, בריאות, בידור ונופש, אתרי מופעים בסביבה חיצונית וכדומה.

    חברת "פז בטיחות – הון אנושי" המתמחה בהשמת ממונה בטיחות נחשבת לראשונה והיחידה מסוגה בתחום וכזאת המתמקדת בתחום ספציפי זה. היא, למעשה, חברת בת של פז בטיחות בע"מ המספקת שירותים מגוונים בתחום לאורך שנים. פנייה לחיפוש עבודה אצלה תגביר את סיכויי המועמד לקבלת משרה טובה  ונחשקת בתחום. חברת האם תספק ליווי שוטף ככל הנדרש לממונה הבטיחות שהתקבל ונמצא בראשית דרכו. מנהליה רואים בהון אנושי מקצועי בנושא ערך עליון, ולכן, משקיעה בו מאמץ רב.

    משרות ממונה בטיחות

    משרות ממונה בטיחות מוצעות לעשרות מפעלים, מוסדות ועסקים המחויבים על פי החוק לארגן מערך בטיחות מקצועי העומד בקריטריונים הרשמיים. ממונה בטיחות הינו תפקיד מאתגר ומחייב התנהלות מול הנהלת העסק ועובדיו, רשויות מוניציפאליות, גופים ממשלתיים ורשמיים אחרים, חברות ייעוץ חיצוניות בנושא ועוד. הטיפול הוא בסיכונים קיימים באתרים הפנימיים וגם בעובדים היוצאים לעבודות חוץ מסוכנות אצל לקוחות. המטרה הראשית היא מניעת תאונות עבודה ואחרות מכל סוג שהוא. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" המתמחה בנושא מבצעת השמת של ממונה בטיחות ומלווה אותם בתפקידם.

    משרות ממונה בטיחות – ללקוחות מגוונים

    משרות ממונה בטיחות מוצעות למפעלים העוסקים בייצור חומרים מסוכנים, כימיים ואחרים, לחברות שירות המבצעות עבודות בגובה, ניקוי בורות כימיים וביוב, לחברות המפיקות אירועים במתחמים שונים, לבתי ספר ומוסדות חינוך שונים ועוד. לאחר קבלת המשרה יפעל ממונה הבטיחות להקמת מערך בטיחות מקיף. בין משימותיו ניתן למנות: כתיבת הנחיות ונהלים לסיטואציות שונות, קיום הנחיות והדרכות באולמות ייצור, במעבדות, בעבודות בגובה ועוד, הטמעות דרכי עבודה ושיטות מיגון, הכנת מערכות מיגון כנגד שריפות, טיפול במחסנים המכילים חומרים מסוכנים ועוד. בנוסף, הוא יעסוק בתרגולים ובפיקוח על בסיס קבוע ועוד. הוא  ילמד את צרכי העסק בו הוא עובד ויידע להתאים את המערכים לתחום הספציפי בו הוא עוסק. ממוני בטיחות בעבודה אחראים על כל נושא הבטיחות במפעל או בעסק ומבצעים שורה של משימות נדרשות בכפוף לדרישות מחוק ארגון הפיקוח על העבודה, ששם מוגדרים 19 התפקידים של ממונה הבטיחות. התפקידים כוללים בחלקם טיפול באתר עצמו, הדרכת עובדים היוצאים לעבודות הכרוכות בסיכון רב גם באתר וגם מחוץ לאתר

    מערך מושלם

    ממונה בטיחות לומד את המקצוע בצורה בסיסית וממוקדת במכללות המתמחות בכך. בהמשך יערוך השתלמויות רבות בנושא על מנת להיות מעודכן בכל ההתפתחויות והחידושים בתחום. זאת, כדי לנצלם וליישמם במקום העבודה. הוא, כמובן, יכול לשכור מעת לעת שירותי ייעוץ חיצוניים להעברת השתלמויות מרוכזות לבעלי תפקידים בעסק.

    שירות מקצועי

    חברת "פז בטיחות – הון אנושי" הינה היחידה והראשונה בישראל המבצעת השמה עבור משרות ממונה בטיחות. מנהליה אף מספקים ליווי צמוד למקבלי המשרות בעת צעדיהם הראשונים בעסק. היא חברת בת של פז בטיחות בע"מ המנהלת מערכי בטיחות וסופגת ממנה ידע וניסיון רב בתחום. הליווי לכל ממונה בטיחות מתחיל יגביר אצלו את הביטחון העצמי בגלל הגיבוי שהוא מקבל. הדבר יתרום בוודאי גם ללקוח שעבורו התבצעה ההשמה.

    ממונה בטיחות בעבודה דרושים

    ממונה בטיחות בעבודה דרושים עבור מפעלים המוגדרים על פי החוק כפועלים בסביבת ודרגות סיכון גבוהות. המשרה הנ"ל מאתגרת מאוד והיא מחייבת התנהלות מול ההנהלה והעובדים, גורמים ממשלתיים ומוסדיים אחרים, חברות ייעוץ חיצוניות בתחום ועוד. המשימה העיקרית הינה הכנת מערך בטיחות מתאים ומקיף. ניתן למצוא סוגי מפעלים שונים והמועמד המתקבל ינהל את המערך בהתאם לסיכונים בכל מקום. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" מתמחה בהשמת עובדים מוכשרים בתחום.

    ממונה בטיחות בעבודה דרושים – בדרך לעבודה מתגמלת

    ממונה בטיחות בעבודה ידאג שסביבת העבודה באולם הייצור ובחצרות המפעל תהיה בטוחה, שהעובדים יהיו מצוידים בכל אמצעי המיגון הנדרשים ועוד. הוא יקים מערך בטיחות בעבודה מהיסוד או ישדרג אחד קיים. ההכנה כוללת תכנון, הקמה, הדרכה, תרגול, וכן, פיקוח על כל אלה. כך, באתר העבודה וגם לגבי עבודות חוץ אליהם נשלחים העובדים, ובכלל זה, עבודות בגובה. הסכנות עלולות להגיע ממספר מקורות: אש והתלקחות, פגיעה ממיכון וחפצים, שאיפת עשן ואוויר מזוהם, מגע עם חומרים מסוכנים במעבדות וכדומה. ממוני בטיחות בעבודה אחראים על כל נושא הבטיחות במפעל או בעסק ומבצעים שורה של משימות נדרשות בכפוף לדרישות מחוק ארגון הפיקוח על העבודה, ששם מוגדרים 19 התפקידים של ממונה הבטיחות. התפקידים כוללים בחלקם טיפול באתר עצמו, הדרכת עובדים היוצאים לעבודות הכרוכות בסיכון רב גם באתר וגם מחוץ לאתר

    נושאים ספציפיים

    העבודה מחייבת מאמץ מוקפד רצוף כולל לנושאים ספציפיים. יש צורך בקביעת כללים, בהקמת תכנית לניהול הבטיחות, הדרכה לעבודה בגובה, הקמת סביבת עבודה בטוחה באולמות הייצור והדרכה לגבי טיפול בתקלות בעת שהן מתרחשות ועוד. במעבדות העוסקות בטיפול בחומרים רגישים יש צורך לקבוע נהלים קפדניים המונעים תקלות, ויחד עם זה, כללי התנהלות כאשר  הן מתרחשות. ככלל, לגבי כל מפעל יש לערוך תכנית לניהול סיכונים הכוללת את זיהוי הסיכונים המוחשיים ופיקוח עליהם. מניעת תאונות נמצאת בעדיפות גבוהה בצרכי כל מפעל בגלל הסכנות הכרוכות בהיווצרותן.

    חברת השמה מקצועית

    חברת "פז בטיחות – הון אנושי" מתמחה בחיפוש מועמדים לתפקידי ממונה בטיחות והשמתם בהצלחה ללקוחות מגוונים. החברה הינה חברת בת של פז בטיחות בע"מ, המספקת שירותים מגוונים בתחום לאורך שנים, היא חברת ההשמה הראשונה והיחידה מסוגה לנושא הספציפי הנ"ל ובכך יתרונה. בנוסף לכך, חברת האם מתחייבת לספק ליווי שוטף לממונה הבטיחות שנבחר ככל הנדרש. מנהליה רואים בהון אנושי מקצועי בתחום ערך עליון ומשקיעים בנושא החשוב הנ"ל.

    דרושים ממונה בטיחות ללא ניסיון

    דרושים ממונה בטיחות ללא ניסיון לעסק או מוסד החייב בניהול מערך בטיחות מקצועי. מקבל המשרה יוכל להיעזר בחברה המבצעת את ההשמה ובייעוץ חיצוני של חברת האם שלה. תפקידו יהיה לנהל את מערך הבטיחות, לפקח עליו ולדאוג שכל הנושא יהיה מטופל באופן מקיף. ההתנהלות היא בתוך העסק ומול המנהלים והעובדים, מול גופים רשמיים ומונציפאליים, מול חברות ייעוץ חיצוניות בתחום ועוד. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" מתמחה במתן שירותי השמת ממונה בטיחות לאתרים מגוונים. ממוני בטיחות בעבודה אחראים על כל נושא הבטיחות במפעל או בעסק ומבצעים שורה של משימות נדרשות בכפוף לדרישות מחוק ארגון הפיקוח על העבודה, ששם מוגדרים 19 התפקידים של ממונה הבטיחות. התפקידים כוללים בחלקם טיפול באתר עצמו, הדרכת עובדים היוצאים לעבודות הכרוכות בסיכון רב גם באתר וגם מחוץ לאתר

    דרושים ממונה בטיחות ללא ניסיון – בתנאי העסקה טובים

    נושא בטיחות בעבודה הוא חשוב מאין כמוהו וקיימים חוקים רבים שחוקקו לאורך השנים על ידי משרדי ממשלה. החשיבות היא בהגנה מפני סיכונים כמו: אש, פגיעה מחפצים, נפילה מגובה ולבורות, שאיפת אוויר מזוהם ועוד. לכל מקום עבודה יש, לדוגמא, סכנה לשריפות ובנוסף, סכנות אחרות הייחודיות אליו. תפקיד ממונה בטיחות מתמנה הוא לנהל את כל המערך ובין היתר: להדריך את העובדים, לרענן נהלים ולייצור חדשים מותאמים לצורך, לערוך תרגולים, לכתוב מערכי בטיחות, לדווח על תקלות וכדומה.

    התאמת המערך לעסק ו/או לפעילות

    ניתן למצוא עסקים ומוסדות להם נדרש מערך בטיחות. כך למפעלים מסוכנים, לעבודות חוץ מסוכנות המתבצעות עבור לקוחות, למוסדות חינוך ולימוד שתלמידיהם אף יוצאים לפעילויות בסביבות חיצוניות ועוד. הרצון הוא לתת פיתרון מקיף למניעה וגם הנחיות להתנהלות כאשר, חלילה, קורות תאונות ו/או תקלות אחרות. כל תאונה מורכבת עם נפגעים משבשת את הפעילות. במקרים רבים תהיה חקירת גורמי משטרה ו/או מומחים לחקירת תאונות מטעם משרד העבודה והרווחה. הדבר כרוך גם בהוצאות כספיות עבור שיפוי נפגעים ועוד. משום כך, מניעה היא הדרך הטובה ביותר להתגוננות.

    השמה מקצועית ממומחים בתחום

    חברת "פז בטיחות – הון אנושי" הינה חברת בת של פז בטיחות בע"מ שלה יש מסורת וניסיון מצטבר המגיע ממתן שירותים בתחום מורכב זה. החברה הנ"ל הינה חברת ההשמה הראשונה בארץ המספקת ממונה בטיחות.

    דרושים ממונה בטיחות מתחיל

    דרושים ממונה בטיחות מתחיל למשרה בעסק/מוסד לטובת ניהול מערך בטיחות מקצועי. מקבל המשרה שאינו בעל ניסיון מעשי יקבל ליווי צמוד וייעוץ חיצוני מחברת ההשמה ומחברת האם שלה אשר מנוסה בתחום.  תחום אחריותו יכלול ניהול מערך הבטיחות בצורה מקיפה כולל פיקוח עליו. התפקיד מחייב התנהלות מול הנהלת העסק, מנהלי מחלקות בו ועובדים, וכן, מול גופים ממשלתיים או יחידות סמך שלהם, מול חברות ייעוץ חיצוניות בתחום ועוד. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" היא האחראית על השמת ממונה הבטיחות ודואגת לכל הפרוצדורה.

    דרושים ממונה בטיחות מתחיל – משרה מאתגרת

    החשש מתאונות הגורמות לתקלות מלווה את מנהלי העסק ואף את המשרדים הממשלתיים. משום כך נחקקו חוקים שונים אשר מתעדכנים מעת לעת. הסכנות הקיימות הן רבות ובין היתר: סכנה מאש, מנפילות לבורות, מנפילות בעת עבודה בגובה, משאיפת אוויר מזוהם, מפגיעה מחפצים כבדים ועוד. הסכנות קיימות בתוך אתרי העבודה והפעילות אבל גם מחוצה להם עת יוצאים לפעילות מורכבת אצל לקוחות ובמרחב החיצוני. יש לתת את הדעת על כולם. הדבר אומר מתן פתרונות מקיפים לכל הנושא ובין היתר: הכנת מערכי בטיחות, הדרכה, רענון נהלים, פיקוח, תרגול באופן קבוע ועוד. בנוסף לכל אלו הנחיות איך לפעול בעת שהתקלות והתאונות קורות. מניעת תאונות מונעת פגיעות פיזיות והוצאות כספיות. ממוני בטיחות בעבודה אחראים על כל נושא הבטיחות במפעל או בעסק ומבצעים שורה של משימות נדרשות בכפוף לדרישות מחוק ארגון הפיקוח על העבודה, ששם מוגדרים 19 התפקידים של ממונה הבטיחות. התפקידים כוללים בחלקם טיפול באתר עצמו, הדרכת עובדים היוצאים לעבודות הכרוכות בסיכון רב גם באתר וגם מחוץ לאתר

    מערך המתאים לסיווג העסק

    לכל עסק יש את הסכנות הספציפיות מהן צריך להתגונן. בכולם יש סכנת שריפות, באחרים הפועלים עם חומרים כימיים יש חשש לשאיפתם, לאירועי פיצוץ של חומרים מסוכנים וכדומה. בבית ספר הסכנות לילדים הן אחרות כמו, נפילות, פגיעה מחפצים ועוד. ממונה בטיחות מתחיל יתאים את פעילותו ועבודתו לסוג האתר ולפעילות שבו.

    השמה מחברה מקצועית

    חברת "פז בטיחות – הון אנושי" מתמחה בהשמת ממונה בטיחות. היא חברת בת של פז בטיחות בע"מ, העוסקת בתחום שנים רבות. החברה הנ"ל הינה חברת ההשמה הראשונה בארץ ומייחדת פעילותה הספציפית לנושא. ממונה בטיחות מתחיל נזקק לגיבוי ולליווי שוטף בראשית דרכו. הוא יכול לקבלו מעובדי חברת האם כולל ממנהליה הרואים בהון אנושי מקצועי בתחום ערך עליון.

     

    דילוג לתוכן