מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  בנייה

  אין משרות מתאימות לחיפוש שלך

  מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   ממונה בטיחות בבניה

   ממונה בטיחות בבנייה אחראי על הקמת מערך בטיחות באתרי בניה, בפיקוח עליו ועל בטיחות העובדים המועסקים בו. אתרי בנייה מסוכנים בגלל שמדובר על עבודה שטחים פתוחים בתנאי מזג אוויר שונים שעלולים להיות קיצוניים ובתנאים מורכבים אחרים. העבודה נעשית, בחלקה, בגבהים ובשטחים מצומצמים בהם יש אינספור חומרי ומתקני בנייה וציוד כבד. החוק קובע כי בכל אתר בנייה בינוני או גדול נדרש תפקיד כזה. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" המתמחה בנושא עורכת השמת של ממוני בטיחות בבניה כולל ליווי ראשוני ונוסף.

   ממונה בטיחות בבניה – חשיבות לפעילותו

   שמירה על אמצעי בטיחות מחויבת בחוק אבל גם נחשבת כאינטרס עליון של בעלי החברות. תאונות קשות, עלולות לצוץ בכל עת, ובמיוחד, כאשר האתר אינו בטיחותי. התוצאה בכל תאונה עם נפגעים היא, בין היתר, חקירות משטרה ו/או משרד העבודה והרווחה, עצירת עבודה ועוד. כל אלו וגם הפעלת פוליסות ביטוח, הגעת תביעות הגורמות להפסדים כספיים רבים, פגיעה במוניטין ובתדמית החברה ועוד. עובדים מקצועיים יירתעו מלעבוד במקומות שאינם בטוחים ועובדים מוגנים יצליחו לבצע מטלותיהם בביטחון בידיעה שלא נשקפת להם סכנה.

   משימות מגוונות

   בין תפקידיו ניתן למצוא מגוון משימות התורמות יחד ליצירת מקום עבודה בטוח ככל האפשר. בין היתר: כתיבת נהלים ופיקוח על יישומם, זיהוי מפגעי בטיחות שונים, הדרכה לעבודה בגובה, הוראות להצבת מעקות ופיגומים, נהלים לעבודת מנוף ומיכון אחר, הדרכות בטיחות שנועדו להטמיע שיטות עבודה בטוחות והתנהלות בעת תאונות ועוד. אתר בנייה חייב שיהיה מסודר. מצויד בשלטי אזהרה לזרים, בעל גדר המונעת מהם להיכנס אליו בכל שעה משעות היום. ממוני בטיחות בעבודה אחראים על כל נושא הבטיחות במפעל או בעסק ומבצעים שורה של משימות נדרשות בכפוף לדרישות מחוק ארגון הפיקוח על העבודה, ששם מוגדרים 19 התפקידים של ממונה הבטיחות. התפקידים כוללים בחלקם טיפול באתר עצמו, הדרכת עובדים היוצאים לעבודות הכרוכות בסיכון רב גם באתר וגם מחוץ לאתר

   חברת השמה מקצועית

   חברת "פז בטיחות – הון אנושי" היא היחידה והראשונה מסוגה בישראל ופועלת רבות לביצוע השמת ממונה בטיחות למפעלים וחברות בניה. היא חברת בת של פז בטיחות בע"מ המנהלת מערכי בטיחות מגוונים וכדאי לפנות אליה על מנת שתסייע בהתאמת העובד המתאים ביותר למשימות הבטיחות המאתגרות. מנהלי חברת ההשמה רואים בהון אנושי בכל תחום, ובוודאי, בנושא הבטיחות ערך עליון. לכן, היא תספק שירות מקצועי עם יחס אישי לכל לקוח.

   דרוש ממונה בטיחות בענף הבנייה

   דרוש ממונה בטיחות בענף הבנייה עבור חברות בנייה הפעילות באזורים שונים בארץ. אתרי בנייה נחשבים למסוכנים בגלל סיבות רבות שחלקן נעוץ בעובדה שהן נעשות בשטחים פתוחים ובתנאים מורכבים כולל עבודה בגבהים. התוצאה היא, כמובן, ריבוי תאונות בישראל. החוק קובע כי בכל אתר בנייה בינוני או גדול נדרש תפקיד כזה. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" המתמחה בנושא עורכת השמת של ממוני בטיחות ומלווה אותם לאורך זמן.

   דרוש ממונה בטיחות בענף הבניה – משרה מבוקשת

   באתרי בנייה רבים אין הקפדה על נושא הבטיחות וחבל, כי כל תאונה גורמת לנזקים מיידיים ומצטברים. שמירה על אמצעי בטיחות היא כורח החוק אבל גם אינטרס עליון של בעלי ומנהלי אתרי העבודה השונים, כל תקלה חמורה עם נפגעים תגרור אחריה חקירות משטרה ו/או משרד העבודה והרווחה, עצירת עבודה ועוד. כל אלו מזמינים תביעות, הפסדים כספיים רבים, פגיעה במוניטין ובתדמית החברה ועוד. עובדים מקצועיים יימנעו ככל האפשר לעבוד בהן. לחילופין, עובדים מוגנים יצליחו לבצע מטלותיהם בביטחון ובמהירות והדבר ישרת את קצב הבנייה. ממוני בטיחות בעבודה אחראים על כל נושא הבטיחות במפעל או בעסק ומבצעים שורה של משימות נדרשות בכפוף לדרישות מחוק ארגון הפיקוח על העבודה, ששם מוגדרים 19 התפקידים של ממונה הבטיחות. התפקידים כוללים בחלקם טיפול באתר עצמו, הדרכת עובדים היוצאים לעבודות הכרוכות בסיכון רב גם באתר וגם מחוץ לאתר

   מטלות ממונה בטיחות בענף הבנייה

   תפקידיו כוללים מספר אלמנטים וטיפולים הגורמים ליצירת מקום עבודה בטוח ככל האפשר. בין המשימות החשובות ניתן למנות: כתיבת נהלים ופיקוח על יישומם, זיהוי מפגעי בטיחות שונים, הדרכה לעבודה בגובה, נהלים לעבודת מנוף אשר נושא למעלה מוצרים וחומרי בנייה כבדים, הדרכת בטיחות שנועדה לשמר בקרב העובדים את שיטות העבודה הבטוחים והתנהגות כאשר קורית תקלה חמורה ועוד. אתר בנייה חייב שיהיה מסודר, שבכל קומה בבנייה יוצב מעקה איתן שימנע נפילות עובדים, שיהיה סגור לכניסת זרים, שיוצבו בו שלטי אזהרה ועוד.

   חברת השמה מקצועית

   מומלץ לכל בעל חברת בנייה ליצור קשר עם חברת "פז בטיחות – הון אנושי" שהיא היחידה והראשונה מסוגה בישראל. הייחוד שלה הוא בכך שהיא חברת בת של פז בטיחות בע"מ המנהלת מערכי בטיחות מגוונים כולל של חברות בנייה. הידע והניסיון המצטבר אצל חברת האם מועבר הלאה ומנהל החברה מפקח אישית ומקרוב על היישום. ממונה הבטיחות הנבחר דרכה למשרה הינו בעל הכשרה והסמכה מתאימה.

   דילוג לתוכן