מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  תעשייה

  דרוש ממונה בטיחות למכללה בחיפה - מיידי

  תפקיד:

  ממונה בטיחות

  היקף משרה:

  משרה מלאה

  מיקום:

  חיפה

  ,

  נשר

  ,

  קריות

  דרוש ממונה בטיחות למכללה בחיפה דרוש ממונה בטיחות עם ניסיון של לפחות שנתיים, למכללה שלנו - פז בטיחות. מיידי. משרה מלאה באזור צפון. דרישות : תעודה של ממונה בטיחות אש - יתרון תעודה מדריך עבודה...
  קרא עוד...
  להגשת מועמדות

  הגשת מועמדות למשרה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   צרף קורות חיים

   מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

   מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

    ממונה בטיחות למפעל

    ממונה בטיחות למפעל נדרש במפעלים אשר הפעילות והייצור בהם מוגדרת על פי החוק כמסוכנת. מדובר בין היתר על מפעלים העוסקים בייצור כימי, פרמצבטיקה, מתכות, תעשייה מינראלית, ניהול פסולת, תרופות ואחרים בהם יש צורך לשמור על בטיחות מקסימאלית. האינטרס הנ"ל הוא של המפעלים עצמם ושל העובדים גם יחד. תפקידי ממונה בטיחות הינו מאתגר ומגוון והוא אמור להתנהל מול ההנהלה והעובדים, מול רשויות מקומיות וגופים ממשלתיים אחרים, חברות ייעוץ ועוד. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" מתמחה בתחום ובין היתר, מבצעת השמת ממוני בטיחות למגוון לקוחות. ממוני בטיחות בעבודה אחראים על כל נושא הבטיחות במפעל או בעסק ומבצעים שורה של משימות נדרשות בכפוף לדרישות מחוק ארגון הפיקוח על העבודה, ששם מוגדרים 19 התפקידים של ממונה הבטיחות. התפקידים כוללים בחלקם טיפול באתר עצמו, הדרכת עובדים היוצאים לעבודות הכרוכות בסיכון רב גם באתר וגם מחוץ לאתר

    ממונה בטיחות למפעל – מטרת על למניעת תאונות

    ממונה בטיחות למפעל אחראי על תחום חשוב מאוד והמטרה העליונה שלו היא למניעת תאונות מכל סוג שהוא. מפעלים חייבים לעבוד בתפוקה מלאה כל העת על מנת לעמוד ביעדיהם השונים. משמעות הדבר, בין היתר, היא שכל העובדים בלי יוצא מן הכלל יעבדו בתנאי בטיחות הולמים, ובנוסף, שאולמות הייצור, וכל אתרי העבודה יהיו בטוחים מכל סוג של פגיעה. כך, תאונות ופגיעות בעבודה תתמעטנה, לא תהיה היעדרות מפאת מחלות או, חלילה, נכויות. יתמעטו נזקים כספיים עקב תשלומי נזיקין לעובדים, תשלומי השתתפות עצמית ופרמיות לחברות הביטוח וכדומה. תפוקת עובד מרוצה במקום עבודה בטוח תגבר. המוניטין של המפעל עולה ועוד. מדובר באופן כללי בעבודה בתחום המפעל אבל גם מחוצה לו אצל לקוחות.

    משימות שונות

    ממונה בטיחות למפעל מכין תכנית והנחיות לניהול הבטיחות, לביצוע הדרכה לעבודה בגובה ועבודות מסוכנות אחרות,  להקמת מערכי מניעה, גילוי, התראה והגנה מפני אש, להקמת מערכי מילוט, והדרכה להתנהגות כאשר היא פורצת ועוד. הנחיות לתפקוד וטיפול מהירים ונכונים בעת שקורות תאונות, בנוסף, הדרכת עובדים וקציני בטיחות, ביצוע תרגול מתאים המדמה מקרים חמורים, וכמובן, בפיקוח.

    חברה מקצועית

    חברת "פז בטיחות – הון אנושי", הינה חברת בת של פז בטיחות בע"מ בעלת ידע והניסיון הנדרש בתחום. החברה הינה חברת ההשמה הראשונה בארץ המספקת ממונה בטיחות למגוון לקוחות ומנהליה יכולים ללוות כל אחד בצעדיו הראשונים במקומו החדש עד שיצבור ניסיון וככל הנדרש. מומלץ ליצור קשר לקבלת שירותיה

    ממונה בטיחות במוסדות חינוך

    ממונה בטיחות במוסדות חינוך אחראי על כל הנושא בתוך כל מוסד ובעת שיוצאים לפעילות מחוצה לו. מדובר על בתי ספר, קייטנות, מוסדות להשכלה גבוהה, מכללות ועוד. בכל אלו, ובמיוחד, באלו בהם מסתובבים ילדים בגילים צעירים ובני נוער בסכנה היא רבה מפאת גילם. המשימות המונחות לפניו מאתגרות ומורכבות ומחייבות התנהלות מול גורמים שונים. ביניהם ניתן למנות הנהלות המוסד הצוותים, המורים והתלמידים, ובנוסף, הרשויות המוניציפאליות, המוסדות הממשלתיים והציבוריים האחרים. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" עורכת השמת ממונה בטיחות אלו ואחרים נוספים.

    ממונה בטיחות במוסדות חינוך – מטפל בנושאים רבים

    החשש מתאונות מטריד את מנהלי משרד החינוך, ולכן, נחקקו חוקים שונים שיש לציית להם בקפידה. הסכנות הקיימות הן רבות ובין היתר: סכנה מהתלקחות אש, מנפילות מגובה, ממתקני ספורט ומאחרים, משאיפת אוויר מזוהם במעבדות, מפגיעה מחפצים כבדים, ממחיצת ידיים ואצבעות בדלתות ועוד. הסכנות קיימות בתוך מתחמי המוסדות אבל גם מחוצה להם עת יוצאים לטיולים, לימי כיף, לסיורי לימוד וכיוצא בזה. הפריסה הזאת במוקדים שונים מחייבת מתן פתרונות מקיפים לכל הנושא, ולעיתים, הם משתלבים עם אחרים כמו גורמי תחבורה האחראים על ההסעות, מתחמי לימוד חיצוניים השייכים למוסדות אחרים ועוד.

    ניהול פעיל

    ממונה בטיחות במוסדות חינוך מכין ומנהל בפועל את כל המערך. בין היתר, הוא עוסק בכתיבת מערכי בטיחות, בהדרכת הצוות הניהולי והמחנך, בפיקוח ותרגול ועוד. אחת המשימות החשובות היא הכנת דרכי מילוט בעת שריפות והנחיות לפעולות מיידיות בעת שהן קורות ועוד. מניעת תאונות חשובה מאוד והכרחית, אבל גם תגובות מהירות בעת תקלות ממזערות נזקים.

    השמה מחברה מקצועית

    חברת "פז בטיחות – הון אנושי" מתמחה בהשמת ממונה בטיחות במוסדות חינוך. היא, בפועל, חברת בת של פז בטיחות בע"מ העוסקת בנושאי בטיחות מגוונים. החברה הנ"ל נחשבת לחברת ההשמה הראשונה בארץ ונרתמת מאוד את לעיסוק בנושא. ממונה בטיחות במוסד חינוכי שאך זה עתה סיים לימודיו והתקבל, הינו חסר ניסיון מעשי. הוא יכול לקבל ליווי שוטף ממנהלי ומומחי עובדי החברה וחברת האם הרואים בהון אנושי מקצועי בתחום ערך עליון.

    דילוג לתוכן