מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  חצי משרה

  אין משרות מתאימות לחיפוש שלך

  מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   דרושים ממונה בטיחות חצי משרה

   דרושים ממונה בטיחות חצי משרה לעסק אשר מחויב להשקיע במערך בטיחות מקצועי. הצורך לשמור על בטיחות הוא רב כדי למנוע תאונות אשר עלולות לשבש את העבודה ולייצור נזקים לעובדים ולעסק עצמו. באחריות נושא המשרה היא יצירת מערך בטיחות מקיף, ניהולו ופיקוח עליו. פעילותו מגוונת ונעשית מול ההנהלה, מנהלי העבודה והעובדים, מוסדות רשמיים, ובמקרים מסוימים, גם מול יועצים במיקור חוץ. חברת "פז בטיחות – הון אנושי" מתמחה בהשמת ממונה בטיחות לעסקים כולל ליווי שלהם.

   דרושים ממונה בטיחות חצי משרה – לעסקים בהיקפי פעילות מצומצמים

   מערך הבטיחות חיוני מאין כמוהו, ואף נדרש על ידי משרדים ממשלתיים שחוקקו את החוקים בתחום. האחראים על נושא הבטיחות הם מנהלים במקומות עבודה, בקייטנות, בבתי ספר, באולמות בידור וקולנוע ועוד. בכל מקום כזה יש סכנות שונות וביניהן: אש, נפילה מגובה, שאיפת אוויר מזוהם, פגיעה מחפצים, נפילה לבורות ועוד. כל אתר והסכנות הייחודיות אליו. בכל מקום כזה יש צורך בתכנון מערכי בטיחות, בהקמתם ובפיקוח עליהם. מומחה בטיחות המתמנה למשרה בטיחות הוא המקצוען המתמחה בכל הנושאים הנ"ל. הוא, כמובן, יקים את המערך בהתאמה לפעילות המוסד או העסק בו הוא מועסק. על מנת למזער סכנות יש להקים מערכי בטיחות מובנים ויעילים, להיעזר בכלים שונים, לתרגל, לשנן חומר להעמיד מנהלים מוסמכים ולבצע פיקוח צמוד פנימי. ממוני בטיחות בעבודה אחראים על כל נושא הבטיחות במפעל או בעסק ומבצעים שורה של משימות נדרשות בכפוף לדרישות מחוק ארגון הפיקוח על העבודה, ששם מוגדרים 19 התפקידים של ממונה הבטיחות. התפקידים כוללים בחלקם טיפול באתר עצמו, הדרכת עובדים היוצאים לעבודות הכרוכות בסיכון רב גם באתר וגם מחוץ לאתר

   הכנת מערכים

   בפועל, מבצע ממונה בטיחות את המשימות הבאות: תכנון מערכי בטיחות, הכנת תיק הכולל אמצעי מיגון בפני תקלות והיערכות בפניהן, קביעת נהלי חירום, הדרכה ופיקוח וכדומה. כך, במפעלים, במוסדות חינוך בהם מסתובבים בין היתר ילדים אשר אינם די מודעים לסביבתם, באירועים המוניים שבהם מתקבצים אנשים רבים בצפיפות ועוד.

   חברת השמה מקצועית בנושאי בטיחות

   חברת "פז בטיחות – הון אנושי" הינה חברת בת של פז בטיחות בע"מ המתמחה בייעוץ בנושא. מנהלי החברה לקחו צעד חשוב קדימה והקימו חברת להשמה הנשענת על הידע והניסיון שלה. מומלץ לקבל שירות ממנה. מנהליה רואים ערך עליון בהון אנושי בכללי, ובמיוחד, בנושאי בטיחות, ולכן, גם ילוו את הממונה הבטיחות הנקלט ככל הנדרש.

   דילוג לתוכן