מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  מינוי ממונה בטיחות

  כל אתר בניה בישראל או מפעל אשר עובדים בו מעל ל 50 עובדים חייב במינוי ממונה בטיחות שיוודא שפרוייקט הבנייה מתנהל בדרך הבטיחותית ביותר לכל בעלי העניין הנמצאים במקום.  אתר בניה נחשב לאחד המקומות המסוכנים ביותר שעובר שינוי עיצובי בכל יום ועל כן דרוש ממונה שיפקח על השינוי הזה ויזהה ליקויים פוטנציאליים.

  טופס מינוי ממונה בטיחות – מהו?

  כל ממונה בטיחות שיגיש מועמדות לתפקיד, יצטרך למלא טופס מינוי ממונה בטיחות שבו הרישיון של ממונה הבטיחות לעסוק במקצוע וציון מקום הכשרתו. ישנן דרגות שונות לממוני בטיחות וניסיונם נצבר משנות וותק בתחום. תפקיד ממונה בטיחות נחשב לאחד התפקידים בעלי האחריות הכבדה ביותר באתר הבניה ועל כן תהליך הקבלה למשרה הזו ילווה בביצוע בדיקות קפדניות של ממונה הבטיחות ובניסיונו התעסוקתי לפני העסקתו.

  ממונה בטיחות בעבודה שכר

  המשכורת של ממונה בטיחות נחשבת לאחת המשכורות הגבוהות בתחום הבניה. שכרו של ממונה בטיחות מתחיל ינוע בין 12,000 – 15,000 ₪ ואילו ששכרו של ממונה בטיחות ותיק ינוע בין  18,000 – 22,000 ₪.

  אילו מיומנויות צריך שיהיו לממונה בטיחות בעבודה?

  ל – בעלי מקצוע בתחום הבטיחות המודרניים חייבים שיהיו להם מיומנויות שעוזרות להם לתקשר ביעילות את הסכנות ודרכי מניעתן לעובדים.זה אומר לדבר על בטיחות עם אנשים שאינם אנשי מקצוע בתחום הבטיחות, לתרגם מונחים ודרישות טכניות ולעורר מוטיבציה באחרים לפעול. ממוני בטיחות צריכים להיות:

  א. תִקשׁוֹרֶתיים
  ב. בעלי הבנה בסיסית בעסקים
  ג. בעלי יכולת השפעה והנהגה
  ד. בעלי יכולת לפתור סכסוכים

  פז הון אנושי – השמה לממונה בטיחות

  לא משנה אם אתם מעסיקים המחפשים ממוני בטיחות או שאתם ממוני בטיחות המחפשים עבודה חדשה ומאתגרת, אנחנו כאן כדי ללוות אתכם לכל אורך התהליך. פז הון אנושי לתחום ממוני בטיחות, תשמח לעזור לכם בכל נושא ושאלה השאירו פרטים ונדאג ליצור איתכם קשר.

   

  מחפש עבודה | עובדים לעסק? פז הון אנושי כאן בשבילך!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   דילוג לתוכן